Nabízíme práce a brigády, pomáháme při hledání práce po celé ČR a v zahraničí.


Pokračovat ve čtení

OPERÁTOR DISTRIBUČNÍHO SKLADU


Místo výkonu práce: Anglie - Newcastle.
Popis práce: Třídění, kontrola, expedice oděvního zboží sklad eshopu. Není nutná praxe.Podmínky: nástup je květen 2017. Základní znalost AJ, vlastní doprava (možnost zajištění). Mzda (GBP) 7,2/hod. denní směna, 7,5/hod. noční směna, mzda týdně. Pracuje se 4 dny práce - 4 dny volno ve 12ti hodinových směnách. Zajištěná admin. podpora smluv, ubytování (pronájem, bank. účet) jednorázový poplatek 100GBP, ubytování v blízkosti pracoviště (65-85GBP/týdně) na místě se hradí ubytování předem za 2 týdny. britská pracovní smlouva.


Mám zájem o tuto práci

Nebojte se práce v agentuře

Podle zákona platí pro agenturní zaměstnance stejné pracovní i mzdové podmínky jako pro kmenové na stejné pozici. Agentura, jako zaměstnavatel odvádí za zaměstnance sociální a zdravotní pojištění a pracovní poměr u agentury se započítává do důchodu. Agenturní zaměstnanec agentuře za zprostředkování zaměstnání neplatí žádné poplatky. Díky získaným pracovním zkušenostem je personální agentura ideálním začátkem pro absolventy nebo nezaměstnané, kteří nemohou najít zaměstnání do trvalého pracovního poměru.
 
 

S čím Vám můžeme pomoci

Vytváříme pro vás nová pracovní místa. Mapujeme silné a slabé stránky pro pracovní konkurenceschopnost a spokojenost v práci. Provedeme vás kariérním restartem k práci, po které toužíte. Poradíme, jak se nejlépe chovat a přistupovat svým zájmem v jednotlivých fázích výběrového řízení. A jak zůstat spokojeným a motivovaným zaměstnancem. A to vše rádi, s nadšením a s lidským přístupem.

 

Co by měl splňovat dobrý uchazeč

Životopis
Rozbíhat nebo měnit směřování Vaší kariéry bude jednodušší se správně napsaným životopisem. Abyste na první pohled zaujali, je důležité vejít se do dvou stran, přitom byste měli předložit jen klíčové údaje a ve správném pořadí:

Hlavička: Jméno a příjmení, datum narození, kontaktní údaje, odkaz na LinkedIn profil.
Resumé: Shrnutí nejrelevantnějších profesních zručností a osobnostních předpokladů v jedné, maximálně dvou větách.
Praxe: Výstižný popis Vašich pracovních zkušeností od aktuální po nejstarší.
Vzdělání: Dosažený stupeň vzdělání s postupností od nejvyššího po nejnižší, případně dodatečné certifikáty a studijní pobyty.
Jazyky: Úrovně jazykových znalostí (porozumění, hovoření, psaní) vycházející ze Společného evropského referenčního rámce (CEF úrovně).
Zručnosti: Osobnostní, technické, teoretické, řidičské.
Projekty: Dobrovolné a zajímavé projekty mimo práci.
Reference: doporučení od nadřízených nebo profesorů.
Motivační dopis
Když se ucházíte o konkrétní pracovní pozici, tak právě motivační dopis je tím dokumentem, který může rozhodnout o pozvání na pohovor. Proto bez ohledu na to, jestli ho při popisu výběrového procesu vyžadují anebo ne, čas věnovaný jeho přizpůsobování konkrétní pracovní pozici se určitě vyplatí. Kromě toho si při psaní příslušného textu lépe uvědomíte Vaše charakteristické vlastnosti a důležité zručnosti, ze kterých můžete na pohovoru vycházet. Dobrý motivační dopis je:

Aktualizovaný a v souladu s každým ucházením se o pracovní nabídku.
Upřímný v předkládaných informacích.
Vystihující Vaši kvalifikaci spojenou s předpoklady na danou pozici.
Stylisticky a gramaticky správný.
Formální.
Průvodní text
Při posuzování kandidátů má velkou váhu i průvodní text v mailové komunikaci. Jde o úplně první projev z Vaší strany, který by měl vhodně uvést přiložený životopis a motivační dopis. Právě tady se očekává odůvodnění Vašeho zájmu o danou pozici.

Pokud je pro danou pozici motivační dopis podmínkou, tak je vhodné do průvodního textu shrnout nejpodstatnější informace, které Vás na danou pozici mohou doslova prodat.
Reference
Smysl různých posudků a doporučení od nadřízených, případně jiných vážených spolupracovníků, nabírá v dnešní době na váze. Existují 2 formy a jejich vnímání z personálního hlediska:

písemná – formální a s rezervou
telefonická – upřímná a cílená

Z tohoto důvodu se často stane, že bez ohledu na ucelenou písemnou referenci si personalista dodatečně ověří fakta po telefonu.

Máte dotazy nebo potřebujete poradit?


Kontaktujte nás